BLOG WiFi-Spot.net

Gumtree powstała w 2000 roku, jako lokalny londyński serwis ogłoszeniowy i społecznościowy. Jego celem było łączenie ludzi, którzy chcieli znaleźć mieszkania, pracę czy nawiązać nowe znajomości. Od tego czasu firma działa, jako nietypowy portal ogłoszeń internetowych, rozwijając się i ciesząc się niesłabnącą popularnością.  Celem Gumtree jest upowszechnianie serwisu, jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia, które umożliwia szybkie znajdowanie tego, czego właśnie poszukujesz.

Cel:

Komunikacja 10 urodzin serwisu Gumtree w Polsce, jako serwisu, w którym znajdziesz wszystko i wszędzie możesz z niego korzystać.

Realizacja/Działanie:

Z okazji 10-lecia serwisu Gumtree w Polsce uruchomiona została specjalna strefa darmowego Internetu w parku Pole Mokotowskie.

W wyznaczonej strefie w okolicach Pubu Tola wszyscy wypoczywający mogli skorzystać z leżaków, odpocząć, a przy okazji połączyć się z Internetem i swobodnie korzystać z Gumtree oraz innych ulubionych serwisów.

Rezultaty:

Realizacja pierwszej strefy darmowego Internetu w parku spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem wypoczywających. Sukces akcji zaowocował uruchomieniem kolejnych takich stref w innych miastach w Polsce w następnym roku.

Link:

https://blog.gumtree.pl/darmowe-wifi-gumtree-polu-mokotowskim/

http://antyweb.pl/bezplatne-wifi-na-polach-mokotowskich-od-gumtree/

Used Tags :

WiFi-Spot.net

No comments yet

Copyright 2018. All Right Reserved. Created by WiFi-Spot.net