SYSTEM WIFI-SPOT.NET

By ułatwić komunikację z Twoimi gośćmi

Dla kogo:

Sieci sprzedaży

WiFi-Spot-Sieci-Sprzedaży

Idealne miejsce sprzedaży to takie, w którym Klient czuje się komfortowo i otrzymuje wszystko, czego szuka. Oprócz towarów i usług dostarczasz mu strefę wypoczynku, a w niej Wi-Fi. Użyj WiFi-Spot.net i pokaż Klientom aktualne promocje.

Gastronomii

WiFi-Spot dla Gastronomii

Dobra restauracja to taka, w której można dobrze zjeść to oczywiste, ale też taka, która umożliwia swoim gościom spotkanie się z ich Klientami. Ułatwiaj swoim gościom spotkania biznesowe, ew. pracę podczas lunchu, udostępniaj im bezpieczne Wi-Fi na swoich warunkach.

Hoteli i moteli

Top view of young woman in casual clothes using smartphone on bed with tea and notebook, lifestyle concept

Dobrze prosperujący biznes hotelowy to:
• Zadowoleni i powracający goście
• Właściciel, który ma oczekiwany zwrot z inwestycji
Użyj WiFi-Spot, aby w subtelny sposób przypomnieć swoim gościom o dodatkowo oferowanych usługach.

Komunikacji

WiFi-Spot dla Komunikacji

Dostęp do sieci Wi-Fi w komunikacji miejskiej lub dalekobieżnej to nie tylko wygoda Twojego pasażera, to również szerokie możliwości reklamowe i możliwość pozyskania Klientów dla takiej sieci. Nie zapominaj o tym planując dostęp Wi-Fi w komunikacji.

Stacji paliw i parkingów

WiFi-Spot dla Stacji Paliw

Miejsce niepozorne – czasem spędzamy tu kilka minut wyłącznie tankując paliwo i płacąc za nie, czasem mamy dłuższą przerwę w długiej podróży. W obu przypadkach czas ten wykorzystujemy na sprawdzenie skrzynek pocztowych, weryfikację tras, sprawdzenie, co u znajomych.

Miejsc aktywnego wypoczynku

WiFi-Spot dla Miejsc aktywnego wypoczynku

Miejsca aktywnego wypoczynku to miejsca, do których przybywają goście z różnych krajów, często mając ograniczone pakiety Internetowe. Ułatwiaj im kontakt z rodziną i znajomymi, dostarcz im również pakiet niezbędnych informacji o miejscu, atrakcjach, numerach bezpieczeństwa itd.

Stadionów

S

Emocje towarzyszące rozgrywkom sportowym są niewyobrażalne, widzowie obecni na stadionie chcą się nimi dzielić ze wszystkimi. Warto ułatwiać im dzielenie się tymi emocjami dając dostęp do Internetu.

Eventów

Close up of recording video with smartphone during a concert. Toned picture

Idealny event – tworząc go dbasz o każdy szczegół organizacyjny, techniczny, komunikacyjny. Pamiętaj, że Twoi goście chętnie sprawdzą on-line: dostępne atrakcje, gdzie jest najbliższa scena, bar czy toaleta. Umożliwiaj im sprawdzanie informacji w najbardziej oczywisty dla nich sposób.

Dworców

WiFi-Spot dla Dworców

Dostęp do informacji w czasie podróży bywa zaburzony. Zadbaj o to, aby podróżni mogli łącząc się z siecią Wi-Fi uzyskać niezbędne dla nich informacje. Korzystając z ich chwili odpoczynku podaj:
• Informacje istotne w podróży
• Przypomnij im o ofercie, którą oferujesz na miejscu

Lotnisk

beautiful family taking selfie with smart phone while waiting for their flight at airport

Czas oczekiwania na Lotnisku to czas, który wykorzystywany jest na sprawdzenie poczty, napisanie jeszcze kilku maili przed wylotem lub po prostu poinformowanie rodziny i znajomych, że właśnie rozpoczynają się wymarzone wakacje. Umożliwiaj swoim Gościom realizowanie ich planów.

Miejsc edukacji

Portrait of college girl using laptop while students sitting in background

Otwarte sieci Wi-Fi w miejscach edukacji to zbędny wydatek! Tak powiedzą wyłącznie Ci, którzy nie zauważają potencjału wykorzystania ich, jako dostępnego źródła wiedzy lub przekazywania za ich pośrednictwem przygotowanych materiałów edukacyjnych.

Kin

S

Kino to relaks, pozwól swoim gościom się nim w pełni. Umilaj czas kawy przed seansem, ułatwiaj korzystanie z Internetu, sprawdzanie informacji o nowościach. Stwarzaj dodatkowe powody do spędzania czasu przed seansem wprowadzając np. czasowe promocje dla podłączonych do Wi-Fi.

Placówek zdrowia

Row of several business partners using their mobile phones

Placówki zdrowia – przebywanie w nich wiąże się z oczekiwaniem na wizytę czy badanie. Ten czas na pewno warto umilić pacjentowi, stwarzając mu warunki zbliżone do tych, w których funkcjonuje każdego dnia, aby zminimalizować jego stres często związany z chorobą lub badaniem.

Hotspotów miejskich

Group of young hipster friends playing with smartphone with mutual disinterest towards each other - Modern situation of technology interaction in alienated lifestyle - Internet wifi connection

Spacer po mieście może być edukacyjną przygodą do mieszkańców, a dla turystów pełniejszym doświadczeniem dzięki temu, że za pomocą darmowego Wi-Fi udostępnimy podłączającym się odpowiednie treści.

Centrów konferencyjnych

Diverse Business People Working in a Conference

Obecność sieci Wi-Fi w centrach szkoleniowych i konferencyjnych to już konieczność. Udostępnianie wszelkich treści on-line jest nieodzowne. Wyprzedzaj innych użyj Systemu WiFi-Spot i pokaż, że można to robić jeszcze efektywniej.

Copyright 2018. All Right Reserved. Created by WiFi-Spot.net