DLA KOGO:

Centra handlowe

Idealne miejsce sprzedaży to takie, w którym Klient czuje się komfortowo i otrzymuje wszystko, czego szuka. Oprócz towarów i usług dostarczasz mu strefę wypoczynku, a w niej WiFi. Użyj WiFi-Spot.net i pokaż Klientom aktualne promocje.

Case study

Gastronomia

Dobra restauracja to taka, w której można dobrze zjeść to oczywiste, ale też taka, która umożliwia swoim gościom spotkanie się z ich Klientami. Ułatwiaj swoim gościom spotkania biznesowe, ew. pracę podczas lunchu, udostępniaj im bezpieczne WiFi na swoich warunkach.

Hotele i motele

Dobrze prosperujący biznes hotelowy to: • Zadowoleni i powracający goście • Właściciel, który ma oczekiwany zwrot z inwestycji Użyj WiFi-Spot, aby w subtelny sposób przypomnieć swoim gościom o dodatkowo oferowanych usługach.

Komunikacja

Dostęp do sieci WiFi w komunikacji miejskiej lub dalekobieżnej to nie tylko wygoda Twojego pasażera, to również szerokie możliwości reklamowe i możliwość pozyskania Klientów dla takiej sieci. Nie zapominaj o tym planując dostęp WiFi w komunikacji.

Case study

Stacje paliw i parkingi

Miejsce niepozorne – czasem spędzamy tu kilka minut wyłącznie tankując paliwo i płacąc za nie, czasem mamy dłuższą przerwę w długiej podróży. W obu przypadkach czas ten wykorzystujemy na sprawdzenie skrzynek pocztowych, weryfikację tras, sprawdzenie, co u znajomych.

Miejsca aktywnego wypoczynku

Miejsca aktywnego wypoczynku to miejsca, do których przybywają goście z różnych krajów, często mając ograniczone pakiety Internetowe. Ułatwiaj im kontakt z rodziną i znajomymi, dostarcz im również pakiet niezbędnych informacji o miejscu, atrakcjach, numerach bezpieczeństwa itd.

Case study

Stadiony

Emocje towarzyszące rozgrywkom sportowym są niewyobrażalne, widzowie obecni na stadionie chcą się nimi dzielić ze wszystkimi. Warto ułatwiać im dzielenie się tymi emocjami dając dostęp do Internetu.

Eventy

Idealny event – tworząc go dbasz o każdy szczegół organizacyjny, techniczny, komunikacyjny. Pamiętaj, że Twoi goście chętnie sprawdzą on-line: dostępne atrakcje, gdzie jest najbliższa scena, bar czy toaleta. Umożliwiaj im sprawdzanie informacji w najbardziej oczywisty dla nich sposób.

Case study

Dworce

Dostęp do informacji w czasie podróży bywa zaburzony. Zadbaj o to, aby podróżni mogli łącząc się z siecią WiFi uzyskać niezbędne dla nich informacje. Korzystając z ich chwili odpoczynku podaj: Informacje istotne w podróży, przypomnij im o ofercie, którą oferujesz na miejscu.

Lotniska

Czas oczekiwania na Lotnisku to czas, który wykorzystywany jest na sprawdzenie poczty, napisanie jeszcze kilku maili przed wylotem lub po prostu poinformowanie rodziny i znajomych, że właśnie rozpoczynają się wymarzone wakacje. Umożliwiaj swoim Gościom realizowanie ich planów.

Miejsca edukacji

Otwarte sieci WiFi w miejscach edukacji to zbędny wydatek! Tak powiedzą wyłącznie Ci, którzy nie zauważają potencjału wykorzystania ich, jako dostępnego źródła wiedzy lub przekazywania za ich pośrednictwem przygotowanych materiałów edukacyjnych.

Kina

Kino to relaks, pozwól swoim gościom się nim w pełni. Umilaj czas kawy przed seansem, ułatwiaj korzystanie z Internetu, sprawdzanie informacji o nowościach. Stwarzaj dodatkowe powody do spędzania czasu przed seansem wprowadzając np. czasowe promocje dla podłączonych do WiFi.

Placówki zdrowia

Placówki zdrowia – przebywanie w nich wiąże się z oczekiwaniem na wizytę czy badanie. Ten czas na pewno warto umilić pacjentowi, stwarzając mu warunki zbliżone do tych, w których funkcjonuje każdego dnia, aby zminimalizować jego stres często związany z chorobą lub badaniem.

Hotspoty miejskie

Spacer po mieście może być edukacyjną przygodą do mieszkańców, a dla turystów pełniejszym doświadczeniem dzięki temu, że za pomocą darmowego WiFi udostępnimy podłączającym się odpowiednie treści.

Case study

Centra konferencyjne

Obecność sieci Wi-Fi w centrach szkoleniowych i konferencyjnych to już konieczność. Udostępnianie wszelkich treści on-line jest nieodzowne. Wyprzedzaj innych użyj Systemu WiFi-Spot i pokaż, że można to robić jeszcze efektywniej.